Stepapp sp. z o.o.

Praca sprzątanie w Warszawie | Natychmiastowy Start | Zarobki do 1800/tydzień

  • Umowa zlecenie
    28-33 zł netto / godz.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Szukasz pracy, która daje elastyczność i możliwość samodzielnego ustalania harmonogramu pracy? Dołącz do nas i zacznij pracę już teraz!

Wystarczy kliknąć „aplikuj” i wypełnić nasz formularz online – to zajmuje tylko kilka minut, a możesz zacząć od razu!

Możesz samodzielnie ustalić grafik pracy. Jesteśmy idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz pracować wtedy, kiedy możesz lub regularnie w niepełnym wymiarze godzin. Musisz dopasować pracę do opieki nad dziećmi? Jesteś dostępna tylko w weekendy? Potrzebujesz pracy, która nie koliduje z innym etatem?

Żaden problem! Możesz ustalić swój grafik w zależności od innych zobowiązań.Jeśli kiedykolwiek potrzebujesz pomocy, nasz bardzo responsywny zespół wsparcia jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, podczas pracy jesteś Ubezpieczona od szkód i wypadków.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • Zacznij natychmiast
  • Zarządzaj wszystkim przez naszą bezpieczną i prostą aplikację
  • Stwórz własny grafik (niepełny lub pełny etat)
  • Wybierz lokalizacje pracy
  • Weź tyle zleceń, ile chcesz
  • Pracuj u tych samych klientów co tydzień
  • Otrzymuj zlecenia blisko siebie, aby szybciej przechodzić z jednego do drugiego
  • Zarabiaj 28-33 zł za godzinę, plus napiwki
  • Otrzymuj wynagrodzenie na czas, za każdym razem – prosto na swoje konto bankowe
  • Nasz zespół wsparcia zrobi wszystko, aby Ci zawsze pomóc
  • Bezpośredni kontakt z założycielami – Twoje zdanie i potrzeby są dla nas ważne.

Gotowy/a dołączyć do Stepapp?Po prostu kliknij „aplikuj” i wypełnij nasz formularz online – zajmie to tylko kilka minut.
Wynagrodzenie: 28-33zł za godzinę

Dodatkowe wynagrodzenie:

  • Premie za wydajność
  • Napiwki
  • Bonus urodzinowy
  • Prezenty świąteczne i okolicznościowe
  • Dopłaty do karty miejskiej
  • Ubezpieczenie od szkód i wypadków – nie musisz się martwić, jeśli coś się wydarzy podczas pracy
  • Szkolenia i możliwości rozwoju

Kim jest Stepapp?Jesteśmy największą firmą sprzątającą sprzątającą prywatne domy i mieszkania w Polsce. Dlatego, bez względu na to, w której okolicy pracujesz, zarobisz więcej z Stepapp niż w jakiejkolwiek innej firmie sprzątającej. Dzięki temu, że dopasowujemy Cię do lokalnych klientów, spędzisz również mniej czasu na dojazdach.

Zakres obowiązków

  • Odkurzanie i ścieranie kurzu.
  • Mycie podłóg i czyszczenie powierzchni.
  • Składanie, prasowanie i pranie ubrań.
  • Zmiana pościeli i ścielenie łóżek.
  • Nadanie domowi klienta odrobiny dodatkowego uroku.

Wymagania

  • Rzetelność
  • Punktualność
  • Profesjonalizm
  • Wywiązywanie się z obowiązków
  • Praca zgodnie z harmonogramem

Oferujemy

  • Administratorem danych osobowych jest Stepapp sp. z o.o. 01-242 Warszawa al. Prymasa Tysiąclecia 83A/lokal 103, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stepapp sp. z o.o. 01-242 Warszawa al. Prymasa Tysiąclecia 83A/lokal 103, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)